Vispārīgie noteikumi un nosacījumi

KLIENTU PROGRAMMAS NOTEIKUMI

Reģistrēties kā pastāvīgajam Jahipaun klientam ir iespējams Jahipaun internetveikalā un veikalā. Reģistrācija ir bezmaksas, tā neaizņem daudz laika, un pastāvīgā klienta atlaides izmantošana tiks nodrošināta uzreiz pēc tas.

Veikalā ir iespējams reģistrēties uzrādot personu apliecinošu dokumentu, internetveikalā – ar personas koda un paroles palīdzību.

Pastāvīgās atlaides apmērs ar Jahipaun klienta karti ir 8%, atlaide tiks piemērota precēm, kas tiek tirgotas Jahipaun veikalā un internetveikalā, izņemot dāvanu karti vai preces, kam jau ir piemērota akcija, vai arī kam nepiemēro patstāvīgā klienta atlaidi.

Tai skaitā, pastāvīgajiem Jahipaun klientiem ir spēkā dzimšanas dienas atlaide 13% apmērā. Tas nozīmē, ka nedēļas laikā, t.i., trīs dienu laikā pirms dzimšanas dienas un trīs dienas pēc tās, atlaides apmērs būs 13%.

Dzimšanas dienas atlaide būs spēkā arī internetveikalā.

Tostarp pastāvīgajiem Jahipaun klientiem mēs arī piešķiram daudzas papildu sezonas atlaides un veicam personalizētus piedāvājumus jaunumu izsūtnes laikā (ja jūs nevēlēsieties saņemt jaunumu izsūtni, tad izveidojot ierakstu, ielieciet ķeksīti iepretim „nevēlos saņemt jaunumu izsūtni” sadaļai.

NB! 8% un 13% atlaides tiek piemērotas precēm, kas tiek tirgotas Jahipaun veikalu tīklā un internetveikalā, izņemot dāvanu karti un preces, kam ir piemērojama akcija vai arī kam nepiemēro patstāvīgā klienta atlaidi.

SIA Jahipaun ir tiesības vienpusējā kārtībā veikt izmaiņas lojalitātes programmā, par kurām informēšana notiek ar interneta vietnes www.jahipaun.lv starpniecību.