Preču pasūtīšanai Jahipaun internetveikalā jums nevajadzēs atkārtoti reģistrēties kā pastāvīgajam klientam (taču ņemiet vērā, ka pastāvīgā klienta statuss jums nodrošinās atlaidi – 8% apmērā, kas būs spēkā uzreiz pēc noformēšanas), jums nevajadzēs veikt autentifikāciju vai veikt kādas citas darbības, kas atņems jums laiku.

Noformēšanas process ir ļoti ātrs, vienkāršs un drošs.

Mēs jums sastādījām īsu ilustrētu instrukciju, lai varētu veikt pasūtījumus mūsu internetveikalā.

Ja jums radīsies papildjautājumi, jūs variet vērsties mūsu atbalsta dienestā pēc palīdzības:

1. Preču izvēle

Lai atvērtu preču grupas, nospiediet izvēlnes kreisajā daļā esošo pogu „INTERNETVEIKALS”. Daudzām preču kategorijām ir savas apakškategorijas. Nospiediet kategoriju un atvērsies apakškategorijas.

Tostarp pievērsiet uzmanību arī tam, ka zem daudzu preču apraksta atrodas analoģiskas preces, kas jūs var ieinteresēt. Analoģiskās preces ietilpst tajā pašā grupā, taču var atšķirties savu parametru ziņā (piemēram, dažāda svara vizuļi) – tas atvieglos jums vēlamās preces meklēšanu.

 

2. Iepirkumu grozs

Ja jūs esat Jahipaun pastāvīgais klients, tad, lai saņemtu atlaidi, veiciet autentifikāciju ar privātā koda un paroles starpniecību (ieejiet savā kabinetā). Sistēma automātiski aprēķinās atlaidi – 8% apmērā (izņemot preces, kas jau tiek tirgotas uz atlaidēm, vai arī preces, kam netiek piemērota pastāvīgā klienta atlaide).

Ja jūs esat atraduši preci, ko vēlaties iegādāties, tad nospiediet pogu „PIEVIENOT GROZAM”, kas atrodas preces labajā pusē.

 

Pēc preču pievienošanas grozam, jūsu iepirkumu grozā parādīsies skaitlis „1”. Ieejot iepirkumu grozā, jūs varēsiet mainīt preču vienības, nospiežot bultiņu augšup vai lejup.

Pēc tam jūs varēsiet, vai nu atgriezties internetveikalā un turpināt preču izvēli, vai arī veikt preču apmaksu. Izvēlieties piegādes veidu un vietu, un nospiediet „TURPINĀT”.

 

Aizpildiet rēķina saņēmēja veidlapu (obligāti izlasiet noteikumus un ieķeksējiet attiecīgo sadaļu). Šajā noformēšanas posmā jūs varēsiet parakstīties Jahipaun jaunumu saņemšanai, lai tiktu informēts par mūsu labāko piedāvājumu saņemšanu. Rēķinā tiks arī norādīta preču piegādes cena.

 

Izvēlieties apmaksas veidu un nospiediet „SAMAKSĀT”

 

Pēc tam jūs tiksiet pārsūtīt uz maksāšanas vidi, lai veiktu attiecīgo maksājumu. Veicot apmaksu, neaizmirstiet iziet no maksāšanas vides, aizverot pārlūka logu. Pēc pasūtījuma apmaksāšanas, uz jūsu elektronisko pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums.