PAR MUMS

Saskaņā ar Igaunijas kapitālu dibinātā paju sabiedrība JAHIPAUN darbojas no 1993. gada pavasara, kad uz populārās Tallinas ielas, līdzās Pirita TOP, tika atvērts šīs firmas pirmais veikals.

Šobrīd firmai ir četru veikalu tīkls. Tallinā veikali darbojas Sikupilli un Rocca al Mare tirdzniecības centrā, Tartu – Lõunakeskus, Pērnavā - Kaubamajakas.

Savu tirdzniecības darbību JAHIPAUN OÜ firma aizsāka ar SIG SAUER pistoļu, SAUER šauteņu, TAURUS revolveru un to munīcijas tirdzniecību. Laika gaitā preču sortiments paplašinājās un attīstījās, pateicoties jauniem zīmoliem. Šauras specializācijas ieroču veikals pārvērtās tirdzniecības centrā ar plašu preču sortimentu aktīvai atpūtai un veikaliem visas Igaunijas teritorijā. Pašlaik JAHIPAUN OÜ veikali līdztekus šaujamieročiem un munīcijai, pārdod arī daudz citas preces. Īpašu uzmanību ir pelnījis lielais nažu klāsts, modernie makšķerēšanas aksesuāri un pneimatiskie ieroči. Kā arī optikas ražojumi (tēmēkļi, binokļi utt.), pārgājienu aprīkojums, pirotehnika un daudzas citas preces.

Līdztekus jaunu veikalu atvēršanai, uzmanība tiek pievērsta arī jau esošo paplašināšanai, lai klienti varētu klātienē iepazīties ar plašāko preču sortimentu. Par to liecina 2016. gadā atvērtais Sikupilli veikals, kā platība bija1000 m2 un 2017. gadā atvērtais veikals Tartu, ar līdzīgu platību. Pērnavā un Rocca al Mare veikali arī tika pārcelti uz plašākām telpām: attiecīgi: 329 m2 un 579 m2.

Lai būtu daudz tuvāk saviem esošajiem un arī nākotnes klientiem, kā papildinājums JAHIPAUN fiziskajiem veikaliem, tikai izveidots interneta veikals ar ērtu lietotāja interfeisu, kur varēja meklēt informāciju par precēm un iepirkties, neizejot no mājas.

JAHIPAUN OÜ daudzgadīgā pieredze, drošie ārējie un iekšējie partneri, ļauj profesionāli veikt dažāda rakstura pasūtījumu pildīšanu, tādējādi nodrošinot stabilu firmas attīstību.

Laipni lūgti mūsu interneta veikalā un mūsu veikalos. Mēs spējam apmierināt pat izsmalcinātāko klientu pieprasījumus.

Savukārt, lai tālākā gaitā paaugstinātu mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, mēs vienmēr esam atvērti sarunai ar mūsu dārgajiem klientiem!