PASTA BOLONJĒZE FOOD FORCE PASTA BOLOGNESE 150 G

Preces kods: FF-00070
EAN: 4745090392289
Ražotājs: FOOD FORCE

Pasta Bolonjēze Food Force 150 g.

Cena
6.95 €
Šobrīd prece ir beigusies
Izstrādājuma apraksts

Pasta Bolonjēze Food Force 150 g. Bez laktozes

Šo pilnvērtīgo ēdienu ir iespējams pagatavot viegli un ātri pat vissarežģītākajos apstākļos. Ēdiens tiek pagatavots karstā ūdenī apmēram 10 minūšu laikā. Iepakojums nodrošina maltītes baudīšanu tieši no iepakojuma. Ātri, garšīgi un sātīgi!

Ingredienti: pasta 40% (cietie kvieši, sāls) (ЕС); tauku pulveris (saulespuķu eļļa, glikozes sīrups, modificēta ciete), tomātu pulveris un tomātu gabaliņi, apceptas pupiņu pākstis, liellopu gaļas gabaliņi 5% (ES/ nav no ES), zirņu olbaltumvielas, ķiploku pulveris, antioksidanti (a – tokoferols, rozmarīna ekstrakts), rauga ekstrakts, aromatizators; oregano; pētersīļi; konservants (kālija sorbāts); malti melnie pipari; krāsvielas (biešu sulas pulveris, cukura krāsa ar sulfīta metodi)

Var saturēt piena un sojas atlikumus.

Lietošanas instrukcija: atveriet iepakojumu un to izlīdziniet no apakšdaļas.

Pārlejiet saturu ar vārošu ūdeni līdz atzīmei 10 , kas atrodas iepakojuma iekšienē (aptuveni 4 dl). Rūpīgi samaisiet un aizveriet iepakojumu. Uzgaidiet apmēram 15 minūtes. Atveriet iepakojumu, samaisiet ēdienu pirms tā lietošanas.

Līdz šim Food Force ražotie ēdieni bija pieejami tikai dažādu valstu militāristiem. Bet tagad tos var nogaršot arī citi.

 

Pēdējie skatījumi

  • FOOD FORCE

    PASTA BOLONJĒZE FOOD FORCE PASTA BOLOGNESE...