MEŽACŪKU MĀNEKĻU KOMPLEKTS НА КАБАНА BUCK EXPERT

Preces kods: 51PC
EAN: 621355010270
Ražotājs: BUCK EXPERT

Mežacūku mānekļu komplekts Buck Expert 51PC ir paredzēts, lai aktīvi piesaistītu dzīvnieku medību zonai.

Prece ir noliktavā.
Cena
71.95 €
Ikmēneša maksājums: 6.39 €
Periods: 12 mēneši
Esto
Ikmēneša maksājums: 23.98 €
Periods: 3 mēneši
Esto 3
Izstrādājuma apraksts

Mežacūku mānekļu komplekts Buck Expert 51PC ir paredzēts, lai aktīvi piesaistītu dzīvnieku medību zonai. Ērts veids, kā izmēģināt visus mežacūku medību produktus vienā piegājienā, tos nepērkot atsevišķi. Šāds komplekts maksās vairāk nekā atsevišķu kuiļu mānekļu iegāde. Komplektā ietilpst DVD ar mācību video.

KOMPLEKTS Buck Expert 51PC:
1. Mākslīgais mežacūku izdalījumu aromatizētājs 51LSYN aerosols, tilpums 60 ml.
- mežacūku Buck Expert 51LSYN aerosola (sintētiskā maisījuma) veidā imitē dzimumorgānu sekrēciju, izdalījumus, feromonu un mežacūku mātīšu muskusa smaržu, spēcīgi pievilcīgi iedarbojas uz mežacūkām. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina vielas nekaitīgumu dzīvniekiem un videi.

Mežacūku māneklim Buck Expert 51LSYN ir smarža, kas ir identiska dabiskajai, ko pat jūtīgā mežacūku oža nevar atšķirt no īstās.

- Lietošana: Izsmidziniet 2-3 reizes uz ceļa, kas ved uz medību zonu, atstājot smaržas līniju, vai izsmidziniet uz spilventiņiem un pakariniet tos uz zariem ap paredzēto medību zonu. Pirms lietošanas ieteicams labi sakratīt.

2. Mākslīgais mežakuiļu izdalījumu aromatizators 51SYN aerosols, tilpums 60 ml.
- mežacūku māneklis Buck Expert 51SYN aerosola (sintētiskā maisījuma) veidā imitē dzimumorgānu sekrēciju, izdalījumus, feromonu un dominējošā kuiļa muskusa smaržu, ļoti pievilcīgi iedarbojas uz mežacūkām. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina vielas nekaitīgumu dzīvniekiem un videi. Mežacūku māneklim Buck Expert 51SYN ir smarža, kas ir identiska dabiskajai, ko pat jutīgā mežacūkas oža nevar atšķirt no īstās.

- Lietošana: Izsmidziniet 2-3 reizes pa ceļu, kas ved uz medību zonu, atstājot smaržas līniju, vai izsmidziniet uz spilventiņiem un pakariniet tos uz zariem ap paredzēto medību zonu. Pirms lietošanas ieteicams labi sakratīt.

3. Sāls koncentrāts mežacūkām Buck Expert Crack 175B-PS, svars 1 kg.
- Spēcīgi aromātisks minerālu maisījums ar augļu aromātu, kas piesaista zvēru. Sāls koncentrāts liek medījumam atgriezties pie ēsmas.

- Ieteicamā lietošanas metode: sagatavojiet augsni ar neitrālu 129-PS augsnes skābuma neitralizētāju. Uzklājiet sāls koncentrātu sausai augsnei 1 kvadrātmetra platībā. Sastāvs: nātrija hlorīds, graudaugu ekstrakts, dabīgas garšas, kalcijs, fosfors, kālijs, magnijs, A, D un E vitamīni.

4. Cilvēka smaržas neitralizators (bez smaržas) Buck Expert 15

- Smaržas neitralizators Buck Expert bez smaržas aerosola veidā - efektīvs līdzeklis cilvēku smaržas maskēšanai. Tā kā dzīvnieki lieliski atšķir cilvēka smaržu no vairāku metru attāluma, ir svarīgi to noslēpt ar neitralizatoru. Produkts novērš cilvēka smaku uz apģērba un aprīkojuma. Īpaši efektīva formula bez smaržas.
- Ieteicamā lietošana: Pirms lietošanas labi sakratīt. Uzklājiet produktu apavu, apģērba, aprīkojuma iekšpusē. Neatstāj pēdas uz drēbēm. Videi draudzīgs produkts. Izmanto profesionāli mednieki. Unikālā formula uz 24 stundām pilnībā noņem cilvēka smaržu no drēbēm un aprīkojuma.

5. Cilvēka smaku neitralizators (zeme) Buck Expert 18T

- Smaržas neitralizatora izsmidzinātājs (zeme) Buck Expert ir efektīvs līdzeklis cilvēku smaku maskēšanai. Zemes smarža ir identiska dabiskajai. Produkts satur dabiskas koncentrētas ēteriskās eļļas, kas iegūtas no zariem un lapām. Produkts veido molekulāro aizsargplēvi: tas veido stabilu aizsargājošu neitralizējošu "vairogu" no smaržas, kas 48 stundas bloķē smakas uz apģērba un aprīkojuma. Neatstāj pēdas uz drēbēm. Izmanto profesionāli mednieki.

- Ieteikumi lietošanai: 2-3 reizes izsmidziniet uz apaviem, apģērba, aprīkojuma (izņemot ieročus). Tas maskēs smakas molekulas, kas ir izkaisītas no jūsu apģērba.

6. Māneklis mežacūkām – aromātisko nūju veidā, Buck Expert 51LSSYN, mātītes smarža - mežacūku ēsma Buck Expert 51LSSYN aromātisko nūju veidā (sintētiskais maisījums). Mežacūku sekrēciju sintētiskais aromatizētājs, imitē satrauktas mežacūku mātītes urīna, dzimumorgānu sekrēciju, feromonu un muskusa smaržu, un ļoti spēcīgi pievilina mežacūkas. Komplektā 6 gab. Šīs aromātiskās nūjas kūp pat lietū, izplatot smaržu, kas pievilina zvēru vairāku simtu metru attālumā. Degšanas laiks līdz 12 stundām.

- Kā lietot medībās: aizdedziniet nūju 450 leņķī, pagriežot to aplī. Ielieciet nūjas koka mizā vai paaugstinātā vietā.

Pēdējie skatījumi

  • BUCK EXPERT

    MEŽACŪKU MĀNEKĻU KOMPLEKTS НА...

Skatieties arī BUCK EXPERT produkciju

BUCK EXPERT

ALŅA TEĻA URĪNA PIEVILINĀTĀJS BUCK...

32.95 €
BUCK EXPERT

LĀČU MĀNEKLIS BUCK EXPERT, BOJĀTA ZIVS...

9.95 €
BUCK EXPERT

LĀČU TĒVIŅA MĀNEKLIS BUCK EXPERT, GELS...

22.50 €
BUCK EXPERT

MEŽACŪKU MĀNEKĻU KOMPLEKTS BUCK EXPERT

69.95 €
BUCK EXPERT

CILVĒKA SMARŽAS NEITRALIZATORS BUCK EXPERT...

16.95 €
BUCK EXPERT

AĻŅU MĀNEKĻU KOMPLEKTS BUCK EXPERT

60.95 €
BUCK EXPERT

ALŅA GOVS RIESTA LAIKA URĪNA...

29.95 €
BUCK EXPERT

MAINĀMIE MĀNEKĻU O VEIDA GREDZENI BUCK...

8.50 €
BUCK EXPERT

AĻŅU MĀNEKĻA PASTIPRINĀTĀJS UN AĻŅU...

9.95 €
BUCK EXPERT

LĀČU PIEVILINĀŠANAS SĪRUPS BUCK EXPERT...

9.95 €