AĻŅU MĀNEKĻU KOMPLEKTS BUCK EXPERT

Preces kods: M01PC
EAN: 621355010232
Ražotājs: BUCK EXPERT

Aļņu mānekļu komplekts Buck Expert ir domāts dzīvnieku aktīvai pievilināšanai medību norises vietai.

Prece ir noliktavā.
Cena
60.95 €
Ikmēneša maksājums: 5.42 €
Periods: 12 mēneši
Esto
Ikmēneša maksājums: 20.32 €
Periods: 3 mēneši
Esto 3
Izstrādājuma apraksts

Aļņu mānekļu komplekts Buck Expert ir domāts dzīvnieku aktīvai pievilināšanai medību norises vietai. Ērts veids izmēģināt visus aļņu medību līdzekļus vienlaikus, neiegādājoties tos atsevišķi. Šāds komplekts jums izmaksās lētāk, nekā atsevišķi pirkti aļņu mānekļi.

Buck Expert KOMPLEKTS:
1. Aļņu mātītes dziedzeru izdalījumu mākslīga aromāta aizstājējs, izsmidzināms.

   - Izsmidzināmais māneklis aļņiem Buck Expert M01BSYN (sintētisks maisījums) imitē dominējoša aļņu tēviņa riesta laikā esošo izdalījumu aromātu. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina vielas drošu izmantošanu uz dzīvniekiem un apkārtējo vidi.

   - Paredzētā izmantošana: izsmidziniet 2-3 reizes ceļā uz medību norises vietu, tostarp atstājot aromatizētu sliedi, vai arī izsmidziniet uz spilventiņiem un izkariet tos uz zariem apkārt paredzētajai medību vietai. Pirms lietošanas vēlams sakratīt.

2. Aļņa tēviņa izdalījumu mākslīgais aromatizētājs, izsmidzināms.

   - izsmidzināms aļņu māneklis Buck Expert M01BSYN (sintētisks maisījums), imitē dominējoša aļņu tēviņa riesta laikā esošo izdalījumu aromātu. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina vielas drošu izmantošanu uz dzīvniekiem un apkārtējo vidi. Aļņu mānekļa Buck Expert M01BSYN aromāts ir identisks dabīgajam aromātam, kas spēs piemānīt pat aļņa ideālo ožu.

   - Paredzētā izmantošana: izsmidziniet 2-3 reizes ceļā uz medību norises vietu, tostarp atstājot aromatizētu sliedi, vai arī izsmidziniet uz spilventiņiem un izkariet tos uz zariem apkārt paredzētajai medību vietai. Pirms lietošanas vēlams sakratīt.

3. Sāls koncentrāts aļņiem Buck Expert Crack, svars 1 kg.
   - minerālvielu maisījuma ar izteiktu augļu aromātu, kas spēj pievilināt dzīvniekus. Šī viela izraisa vēlmi atgriezties pie ēsmas.

   - rekomendējamais izmantošanas veids: sagatavojiet augsni ar augsnes skābuma neitralizatora līdzekli Neutral 129-PS. Uzsmidziniet sāls koncentrātu uz sausas augsnes 1 kvadrātmetra platībā. Sastāvā: nātrija hlorīds, graudzāļu koncentrāts, dabīgās garšas piedevas, kalcijs, fosfors, kālijs, magnijs, A, D un E vitamīni.

4. Cilvēka aromāta neitralizators (bez aromāta) Buck Expert 15
   - Aromāta neitralizators Buck Expert bez smaržas, izsmidzināms, ir efektīvs līdzeklis, kas spēj slēpt cilvēka aromātu. Ņemot vērā to, ka dzīvnieki teicami spēj atšķirt cilvēka aromātu vairāku metru attālumā, ir svarīgi to novērst ar neitralizatora palīdzību. Ļoti efektīva formula bez aromāta.

   - Ieteicamā lietošana: labi sakratīt pirms lietošanas. Uzklājiet līdzekli uz apavu, apģērba un aprīkojuma iekšējās virsmas. Neatstāj pēdas uz apģērba. Ekoloģisks līdzeklis. To izmanto profesionāli mednieki. Unikālā formula pilnībā bloķē cilvēka aromātu uz apģērba un ekipējuma 24 stundu ilgumā.

5. Cilvēka smaržas neitralizators (zemes smarža) Buck Expert 18Т – efektīvs līdzeklis, kas maskē cilvēka smaržu. Zemes aromāts ir identisks dabiskajai smaržai. Līdzeklī ir dabīgas koncentrētas ēteriskās eļļas, kas tiek iegūtas no zariem un lapām. Līdzeklis veido molekulāru aizsargplēvīti: veidojas noturīga neitralizējoša aizsargkārtiņa – „vairogs” no aromāta, kas bloķē aromātus uz apģērba un aprīkojuma 48 stundu ilgumā. Neatstāj paliekošas pēdas uz apģērba. To izmanto profesionāli mednieki..
   - Paredzētā lietošana: izsmidziniet līdzekli 2-3 reizes uz apaviem, apģērbu un ekipējumu (izņemot ieročus). Tādējādi jūs nomaskēsiet no jūsu apģērba nākušās aromāta molekulas.

6. Māneklis aļņiem – Buck Expert vīraks ar aļņu mātītes aromātu
   - māneklis aļņiem Buck Expert 01CS vīraka veidā (sintētisks maisījums). Aļņu mātītes izdalījumu sintētiskais aizstājējs imitē uzbudinātas aļņu mātītes izdalījumu aromātus un rada spēcīgu vilinājumu aļņiem. Komplektā ir 6 gab. Šie vīraka kociņi kūpot izdala aromātu pat lietus laikā, tostarp radot zvērus piesaistošu aromātu, simtiem metru attālumā. Kūpēšanas ilgums – līdz 12 stundām.

- paredzētā izmantošana medību laikā: aizdedziniet kociņu 45 grādu leņķī, tostarp grozot to pirkstos. Nepieciešamais laiks, lai kociņš aizdegtos – 10-20 sekundes, vai arī līdz aromāta izdalīšanās sākumam. Ja mānekļa izmantošanas laikā nav nokrišņu, tad kociņš tiek novietots vertikāli.

Pēdējie skatījumi

  • BUCK EXPERT

    AĻŅU MĀNEKĻU KOMPLEKTS BUCK EXPERT

Skatieties arī BUCK EXPERT produkciju

BUCK EXPERT

STIRNU MĀNEKLIS BUCK EXPERT + РУПОР

59.95 €
BUCK EXPERT

ZIEPES BEZ SMARŽAS 80 G

7.95 €
BUCK EXPERT

DUŠAS GĒLS BEZ SMARŽAS BUCK EXPERT 375 ML

9.95 €
BUCK EXPERT

CILVĒKA SMARŽAS NEITRALIZATORS AR EGLES...

7.95 €
BUCK EXPERT

ALŅA GOVS RIESTA LAIKA URĪNA...

29.95 €
BUCK EXPERT

MAINĀMIE MĀNEKĻU O VEIDA GREDZENI BUCK...

8.50 €
BUCK EXPERT

KOKU PĪĻU MĀNEKLIS BUCK EXPERT

18.95 €
BUCK EXPERT

LĀČU TĒVIŅA MĀNEKLIS BUCK EXPERT, GELS...

22.50 €
BUCK EXPERT

SĀLS LAIZĪŠANAI AĻŅIEMBUCK EXPERT 2 КГ

12.95 €
BUCK EXPERT

MEŽACŪKU MĀNEKLIS BUCK EXPERT GĒLS 50 G

21.95 €